ANDRÉ HAZES KONDIGT WEGENS GROOT SUCCES EXTRA SHOW AAN: DICHTERBIJ DAN OOIT XL IN AFAS LIVE

André Hazes brengt met zijn theatertour Dichterbij Dan Ooit zijn meest intieme shows, waarin hij zijn levensverhaal vertelt en zingt, zoals alleen hij dat kan. De tour was binnen no time uitverkocht. Daarom kondigt André vandaag een extra voorstelling aan van Dichterbij Dan Ooit: de XL-versie in AFAS Live. Met deze spectaculaire finale sluit Andre de tour af in stijl! De show is op 2 mei 2026, de kaartverkoop is nu geopend.

André: “Het theater ingaan was het spannendste wat ik ooit gedaan heb, omdat het echt is en over mezelf gaat. Het bleek de allermooiste ervaring te zijn die ik ooit gehad heb. Daarom wil ik dit zo graag nog één keer doen, met zoveel mogelijk fans tegelijk, op groot formaat. Dit wordt de kers op de taart van mijn theatertour, en voor deze finale haal ik alles uit de kast!”

Deze bijzondere avond neemt je nog één keer mee van de allereerste noten die Dre zong in La Bastille in Amsterdam, naar het moment waarop hij nu staat als een van Nederlands meest geliefde artiesten. Verwacht pure emotie, prachtige muziek en verhalen die je nog niet eerder hoorde. Van kleine persoonlijke herinneringen tot grote hoogtepunten. Alles komt voorbij in een setting waarin André dichterbij voelt dan ooit, maar nu op XL formaat.

Mis deze kans niet om voor de laatste keer een uniek kijkje te krijgen in het leven en de ziel van André Hazes. André Hazes Dichterbij Dan Ooit XL in AFAS Live – Intiem. Puur. Onvergetelijk.

Ga naar www.andrehazes.com voor meer informatie.

Terug naar overzicht